Žehličky na vlasy Remington 20 produktov

Žehličky na vlasy Remington 20 produktov

Žehlička na vlasy

Výrobca Remington ponúka široký rad kvalitných a mnohými ženami overených žehličiek na vlasy. Novinkou medzi žehličkami na Vlasy je Remington Žehlička na vlasy Pre-Sleek & Curl S6505, ktorá poslúži ako žehlička na vlasy, tak aj kulma. Ďalej je obľúbená žehlička z rady Pearl s keramickým povrchom. Žehlička na vlasy Remington je veľmi kvalitné, a preto na mnohé z nich je poskytovaná nadštandardná záruka 3, prípadne 5 rokov! Okrem kvality je tiež dbané na bezpečnosť produktu.

Technológie a výhody žehličiek

Veľmi obľúbené sú teraz aj žehličky na vlasy s technológiou Shine Therapy. Ide o žehličky s keramickým povrchom, napusteným kondicionérom, ktorý chráni vlasy proti krepovateniu a pomáha udržať vlasy super hladké po celý deň, dokonca aj pri vlhkom počasí. Trvanlivosť plôch je po celú dobu životnosti produktu.

Ďalšie technológií obľúbených žehličiek na vlasy nesie názov HydraCare. Jedná sa o vyváženie hydratácia a teploty pri vytváraní vami zvoleného štýlu. Kombinácia studenej pary s optimálnou teplotou 170 ° C vám zaručí stále vytvárať krásne účesy s menším poškodením vlasov. Vlasy sú pri žehlení viac chránené proti poškodeniu.

Pre praktické použitie je tiež dizajnovo veľmi vydarená rad žehličiek na vlasy mini, ponúkajúca žehličky na vlasy vhodné na cesty, ktoré zaberajú minimum miesta.

V balení žehličky na vlasy sa z pravidla nachádza vhodný obal pre uskladnenie.

V prípade, že by ste si nevedeli rady s výberom vhodnej žehličky, neváhajte nás kontaktovať!

Krása á la Medisana